רושם שנשאר לזמן ארוך

כמו שאפשר לראות אני מאוד אוהב לטייל ולראות עולם, כל הזדמנות שיש לי להגיע למקומות מעניינים ומרתקים אני בוחר בה ולא מרפה. לא תמיד היתה לי האפשרות לעשות את זה ואני חושב שהפעם הראשונה שהייתי בחו"ל היתה בגיל 35 או משהו כזה, הייתי כבר בהרבה מקומות בעולם וזה אולי היתרון בלהיות עצמאי, כי אתה יכול להיות אחראי על החופשים שלך ועל ההכנסה שלך.

אחד הטיולים שהכי השאירו בי חותם במהלך שנותי וביקורי בעולם זוהי ברצלונה, משהו בעיר הזו ובאקזוטיות של השפה, המראות והנופים נותן אווירה קסומה כזו שלא רואים בכל מקום, זה לא דומה לאירופה בכלל ושונה מאוד כמובן מהסגנון של ארה"ב הגדולה. הפעם אני רוצה לנסוע שוב ולקחת איתי את הבן שלי הגדול, אני יודע שהוא יכול להינות שם יותר עם חברים שלו אבל לדעתי זו גם יכולה להיות חוויה אחרת לנסוע בן ואבא, הטיול של פעם משתנה בהתאם לשתופים שלך למסע ושווה לנסות.

הזמנתי לנו טיסה לברצלונה התוססת והמרהיבה ואני כבר מוצא את עצמי מצפה בקוצר רוח לנסוע, כדי לצ'פר אות בני קניתי לנו כרטיסים למשחק של ברצלונה כמובן, וזו הכוונה שאני מדבר על החוויות השונו, כי משחק זה נבחרת כדורגל לא הייתי עושה עם פרטנר אחר כמו אשתי או חברים..שמח שנפלה בחלקי הזכות לטייל בעולם ולראות דברים שנותנים לי השראה יום יום בעבודה שלי ובחיים בכלל, האמת, הכי חשוב נותנים לי הטיולים האלה הערכה וגאווה במדינה שלנו.. כמה שרואים שם דברים יפים ומרשימים הארץ שלנו תמיד עושה לי טוב על הלב יותר מכל מקום אחר!

פוסטים קשורים

רוחות של צחוק

סיפור קצר של סתיו, (למי שהתגעגע): אחר צהריים רגיל באמצע השבוע. אשתי הלכה לפגוש חברות ואני לבד בבית. בחוץ כבר

נשארים בארץ – וחוסכים

לי ולאשתי היו כמה תכנונים לטיולים בחו"ל שכרגע מוקפאים לגמרי. היא חולמת כבר הרבה זמן על טיול לקמבודיה ווייטנאם ואני

על קצה הלשון

עד יום מותה אימא שלי תמיד הייתה מתפארת באהבה שלי לקריאה. היא תמיד הזכירה לי איך מהרגע הראשון שלמדתי לקרוא,

אבולוציה מהירה

ביום שבת נפגשתי עם הנכד שלי שהשתחרר מהצבא לפני כמה חודשים, והשיחה איתו הכניסה אותי מצד אחד לדכדוך ומצד שני

לטיול (לא) יצאנו

אם יש דבר אחד שבאמת חסר לי בכל הסגר הזה, זה הטיולים בטבע. לחו"ל אי אפשר לטוס, שמבחינתי זה לא

החיים הטובים בקבוצת הסיכון

מאז שהקורונה פרצה לחיינו, הכול השתנה. 80 שנים של חיים בעולם הזה, עם כל התהפוכות והשינויים שעברו עליו, לא הכינו

שתפו:

צרו קשר